KAROL NAROŻNIAK BRĄZOWYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW EUROPY KARATE KYOKUSHIN

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
16 października 2017

W dniach 13-15 października w Rzeszowie odbyły się Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin w kategoriach wagowych dla juniorów i seniorów.

W rywalizacji uczestniczyło 445 zawodników z Rosji, Ukrainy, Francji, Rumunii, Węgier, Słowacji, Łotwy, Grecji, Szwecji, Niemiec, Bułgarii, Belgii, Białorusi, Azerbejdżanu, Iranu i Hiszpanii. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał szef Międzynarodowej Organizacji kancho Pedro Roiz. Relację bezpośrednią  z zawodów przeprowadziła TVP Rzeszów.
Karol Narożniak - uczeń SP nr 2 w Ząbkach - zdobył brązowy medal w najstarszej kategorii juniorów. Karol walkę eliminacyjną przeszedł zdecydowanie - wygrywając walkę przed czasem po celnych kopnięciach na brzuch z reprezentantem Ukrainy. Walka półfinałowa z reprezentantem Hiszpanii była bardzo wyrównana. Dwie dogrywki nie przyniosły rozstrzygnięcia i dopiero minimalna różnica wagi na korzyść Hiszpana zadecydowała o jego przejściu do finału oraz końcowego triumfu w mistrzostwach.
A już w najbliższy weekend seniorzy KSW KYOKUSHIN powalczą o medale Mistrzostw Polski Open w Lublinie. Miejmy nadzieję, że wypadną w choć w połowie tak dobrze jak juniorzy. Więcej informacji i zdjęcia z turnieju na www.kswkyokushin.pl
                                                                                                              KSW KYOKUSHIN

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie