CHALLENGE DLA ZDROWIA 2021

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
19 kwietnia 2021

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie i Przyjaciele SP2,

W związku z przedłużającym się szkolnym lockdownem zespół nauczycieli wychowania fizycznego rusza i zaprasza wszystkich chętnych do udziału w wiosennym projekcie „Challengu dla zdrowia”. Pozytywne przyjęcie pomysłu „Marszobiegu po zdrowie” nie pozostawiało nam nic innego jak wznowienie aktywnej formuły spędzania wolnego czasu w nowej odsłonie.

W naszej nowej rywalizacji doszło parę istotnych zmian m.in. drużyny zostały powiększone, jedna z osób będzie mogła poruszać się na rowerze, a czas trwania challengu trwa tak długo, aż wszyscy razem dotrzemy do Tokio, gdzie 23 lipca startują przeniesione z poprzedniego roku Igrzyska Olimpijskie.

Wszelkie informacje o zapisach oraz o samej rywalizacji znajdziecie Państwo w regulaminie dołączonym do tej wiadomości. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie, w której wygrywamy wszyscy dobre samopoczucie oraz zdrowie.

Ps. Na stronie szkoły zamieścimy specjalny licznik kilometrów, który każdego dnia będzie aktualizowany, dzięki czemu będziemy śledzić ile pozostało nam drogi do Tokio.

Liczymy na Państwa obecność!

Regulamin "CHALLENGE DLA ZDROWIA 2021"