Aktywna majówka – podsumowanie [FLAGA]

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
5 maja 2021

Tuż po challengu do Tokio długo nie próżnowaliśmy. Święta majowe to idealny moment na spędzenie czasu z rodziną, nie tylko przy stole oddając się pokusom zapachu grillowanych warzyw i mięs, lecz zabierając najbliższych na spacery i treningi biegowe.

Z takiego założenia wyszli też uczniowie (i ich rodziny) naszej szkoły. Choć pogoda, łagodnie rzecz ujmując, nie zachęcała do spacerów, to obfite opady deszczu wraz z silnymi podmuchami wiatru, nie przeszkodziły w majówkowej zabawie.

Święto pracy, Dzień Flagi oraz 230. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja, były wystarczającą motywacją do tego aby uczcić święta państwowe. Wyjątkowo nie spoglądaliśmy na czas i tempo biegu czy spaceru. Rywalizację odłożyliśmy na bok, solidaryzując się, wychodząc z domu, choć oddzielnie to RAZEM. Łączy nas bowiem historia, język, kultura i biało-czerwona. Flaga, dla każdego z nas wyjątkowa, na widok której się wzruszamy, którą wyciągamy przy okazji świąt państwowych lub wielkich wydarzeń sportowych, która towarzyszy nam nieprzerwanie od momentu odzyskania przez Polskę niepodległości.

Spełniając naszą obietnicę, prezentujemy wszystkim aktywnym naszą wyjątkową biało-czerwoną. Dziękujemy za wspólną zabawę.

Vivat Maj, 3 Maj! Vivat Konstytucja!

MS


Galeria

  • Powiększ zdjęcie